Makita - Fierastrau sabie, 1250 W, turatie constanta, prindere rapida accesorii, turatie reglabila, valiza plastic
Cod produs: 170629
Magazin: Euroamanet & Exchange Non-Stop
Locatie: str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
295.00 Lei
Cumpara
Specificații tehnice
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Demonstratie video | NU |
| Putere | |
|---|---|
| Putere nominala | 1250 W |
| Taiere-Pendulare | |
|---|---|
| Adancime de taiere in otel | 130 mm |
| Adancime de taiere in lemn | 255 mm |
| Lungime cursa taiere | 32 mm |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Numar de curse in gol | 2800 cpm |
| Valoare vibratii emise | 23.5 m/s2 |
| Dotari | |
|---|---|
| Valiza de transport | plastic |
| Prindere rapida accesorii | DA |
| Turatie reglabila | DA |
| LED de iluminare | NU |
| Turatie constanta | DA |
| Sistem antivibratii | NU |
| Accesorii suplimentare | NU |
Euroamanet & Exchange Non-Stop
str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Telefon: 0770.902.066
Orar
- Luni:00 - 24
- Marti:00 - 24
- Miercuri:00 - 24
- Joi:00 - 24
- Vineri:00 - 24
- Sambata:00 - 24
- Duminica00 - 24

