Generator curent electric Steinhaus Genesys 3000, 3000 W cu stabilizator de tensiune, Benzina, Autonomie 7 h
Cod produs: 12262
Magazin: Euroamanet & Exchange Lotus
Locatie: str. Nufarului nr. 31, Oradea
Telefon: 0738.752.533
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
395.00 Lei
Cumpara
Caracteristici generale
| Utilizat pentru | Uz general |
| Tip | Stationar |
| Tip combustibil | Benzina |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip curent | Monofazat |
| Tip pornire | Manuala |
| Structura | Cadru metalic |
| Protectii | Protectie suprasarcina |
| Functii | Regulator automat de tensiune |
| Culoare | Multicolor |
| Continut pachet | 1 x Generator |
Caracteristici tehnice
| Tip motor | 4 timpi |
| Putere | 3000 W |
| Numar prize | 2 |
| Numar borne | 2 |
| Tensiune furnizata | 230 V |
| Capacitate rezervor | 15 l |
Performante
| Putere maxima | 3000 W |
| Putere nominala | 2500 W |
| Autonomie | 7 h |
Dimensiuni
| Greutate | 40 Kg |
Euroamanet & Exchange Lotus
str. Nufarului nr. 31, Oradea
Telefon: 0738.752.533
Telefon: 0738.752.533
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21





