Fierastrau circular stationar Bosch Professional GCM 800 SJ, 1400W, 5500rpm, 270mm
Cod produs: 79244
Magazin: Euroamanet & Exchange Primariei
Locatie: str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
995.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip | Circular stationar |
| Tip taiere | Circulara |
| Tip lucrare | Profesional |
| Tip alimentare | La retea |
| Suprafata lucru | Lemn Metal Plastic |
| Culoare | Multicolor |
Caracteristici tehnice
| Putere | 1400 W |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Viteza maxima (rpm) | 5500 |
Performante
| Unghi de taiere | 45 ° 47 ° |
| Adancime de taiere lemn | 270 mm |
Dimensiuni
| Lungime | 46 cm |
| Adancime | 91 cm |
| Inaltime | 41 cm |
| Diametru disc | 216 mm |
Euroamanet & Exchange Primariei
str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Telefon: 0770.901.180
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica10- 21

