Electropalan Einhell TC-EH 600, 1050 W, incarcare cu/fara scripete 600/300 kg, ridicare cu/fara scripete 9/18 m, frana automata
Cod produs: 166721
Magazin: Euroamanet & Exchange Non-Stop
Locatie: str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
495.00 Lei
Cumpara
| Tip produs | Palan electric |
| Material | Metal |
| Culoare | Rosu Argintiu |
Caracteristici tehnice
| Putere | 1050 W |
| Greutate maxima suportata | 600 Kg |
| Viteza de ridicare | 800 cm/min |
| Inaltime maxima de ridicare | 9 m |
Dimensiuni
| Lungime cablu/lant | 18 m |
| Diametru cablu/lant | 6 mm |
| Inaltime | 263 mm |
| Latime | 169 mm |
| Adancime | 407 mm |
| Greutate | 16.8 Kg |
Euroamanet & Exchange Non-Stop
str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Telefon: 0770.902.066
Orar
- Luni:00 - 24
- Marti:00 - 24
- Miercuri:00 - 24
- Joi:00 - 24
- Vineri:00 - 24
- Sambata:00 - 24
- Duminica00 - 24
