Ciocan rotopercutor CAT DX21B , SDS PLUS, 18V, 2.2 J ,
Cod produs: 41065
Magazin: Euroamanet & Exchange Iosia
Locatie: Calea Cazaban nr.55 bl Pc 2, Oradea
Telefon: 0770.902.454
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
335.00 Lei
Cumpara
Caracteristici generale
| Tip produs | Ciocan rotopercutor |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Suprafata lucru | Metal Beton |
| Tip mandrina | SDS+ |
| Continut pachet | 1 Ciocan rotopercutor CAT |
Caracteristici tehnice
| Putere | 0 W |
| Viteza maxima (rpm) | 1210 |
Dimensiuni
| Diametru gaurire in beton | 26 mm |
| Diametru gaurire in lemn | 32 mm |
Euroamanet & Exchange Iosia
Calea Cazaban nr.55 bl Pc 2, Oradea
Telefon: 0770.902.454
Telefon: 0770.902.454
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21




