Cod produs: 14594
Magazin: Euroamanet & Exchange Lotus
Locatie: str. Nufarului nr. 31, Oradea
Telefon: 0738.752.533
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
385.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Gama | Home & Office |
| Tehnologie | Flicker Free |
| Putere consumata | 16 W |
| Standarde | EPEAT Gold RoHS TCO Energy Star |
| Greutate | 3.26 Kg |
| Lungime | 537.8 mm |
| Latime | 42.8 mm |
| Inaltime | 322.2 mm |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 14 kWh |
| Clasa eficienta energetica | Clasa D |
| Culoare | Negru |
Afisare
| Diagonala | 23.8 inch |
| Tehnologie display | IPS |
| Tip rezolutie | Full HD |
| Rezolutie optima | 1920 x 1080 |
| Tip iluminare fundal | LED |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Format ecran | Wide |
| Tip suprafata display | Anti glare |
| Luminozitate | 250 cd/m² |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 178 / 178 grade |
| Contrast tipic | 1.000:1 |
| Rata de refresh (maximala) | 60 Hz |
| Numar culori | 16.7 Milioane |
Conectivitate
| Porturi video | 1 x HDMI 1 x Display port VGA |
| Data ports | 4 x USB 2.0 1 x USB 3.0 Upstream |
Facilitati
| Functii speciale | Ergonomie |
| Montare pe perete | VESA 100 x 100 |
| Continut pachet | 1 x Cablu alimentare 1 x Cablu USB 3.0 1 x Manual de utilizare 1 x Monitor 1 x Cablu Display port |
Ergonomie
| Rotire | 45° |
| Inclinare | 5° - 21° |
| Pivotare | 90° - 90° |
| Inaltime ajustabila | 130 mm |
Euroamanet & Exchange Lotus
str. Nufarului nr. 31, Oradea
Telefon: 0738.752.533
Telefon: 0738.752.533
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21



