Monitor Gaming Lenovo Legion R27qe Gen 2, 27 " , QHD, 2560x1440 , IPS, 200 Hz, Pivot
Lenovo
Disponibilitate:
in stoc
Cod produs: 170723
Magazin: Euroamanet & Exchange Non-Stop
Locatie: str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
655.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Gama | Gaming |
| Tehnologie | HDR AMD FreeSync VESA Adaptive Sync |
| Putere consumata | 22 W 65 W |
| Greutate | 5.9 Kg |
| Lungime | 258.8 mm |
| Latime | 613.1 mm |
| Inaltime | 383.2 mm 518.2 mm |
| Culoare | Negru |
Afisare
| Diagonala | 27 inch |
| Tehnologie display | IPS |
| Tip rezolutie | QHD |
| Rezolutie optima | 2560 x 1440 |
| Tip iluminare fundal | WLED |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Format ecran | Wide |
| Tip suprafata display | Anti-Glare |
| Luminozitate | 400 cd/m² |
| Timp de raspuns | 0.5 ms |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 178 / 178 ° |
| Contrast tipic | 1000:1 |
| Dimensiune punct | 0.2331 mm |
| Rata de refresh (maximala) | 200Hz |
| Numar culori | 1.07 billion |
Conectivitate
| Porturi video | 1 x DisplayPort 2 x HDMI 2.1 |
Facilitati
| Functii speciale | HDR10 AMD FreeSync™ Premium TÜV Rheinland® Eye Comfort VESA Adaptive Sync Lenovo® Artery (Lenovo Accessories and Display Manager) Support |
| Montare pe perete | 100 x 100 mm |
Euroamanet & Exchange Non-Stop
str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Telefon: 0770.902.066
Orar
- Luni:00 - 24
- Marti:00 - 24
- Miercuri:00 - 24
- Joi:00 - 24
- Vineri:00 - 24
- Sambata:00 - 24
- Duminica00 - 24

