Monitor Acer Nitro, VG240Y, 24", 1920 x 1080, Full HD, 180 Hz, IPS, 2 x HDMI, DisplayPort, Negru
Cod produs: 169101
Magazin: Euroamanet & Exchange Non-Stop
Locatie: str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
345.00 Lei
Cumpara
| Gama | Home & Office |
| Standarde | MPR II |
| Culoare | Negru |
Afisare
| Diagonala | 24 inch |
| Tip rezolutie | Full HD |
| Rezolutie optima | 1920 x 1080 |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Format ecran | Wide |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 178 (H) / 178 (V) |
| Contrast tipic | 1000:1 |
| Contrast dinamic | 100.000.000:1 |
| Dimensiune punct | 0.27432 mm |
| Rata de refresh (maximala) | 180 Hz |
Conectivitate
| Porturi video | 1 x HDMI | 1 x port de afisare |
Facilitati
| Montare pe perete | 100 x 100 mm |
Euroamanet & Exchange Non-Stop
str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Telefon: 0770.902.066
Orar
- Luni:00 - 24
- Marti:00 - 24
- Miercuri:00 - 24
- Joi:00 - 24
- Vineri:00 - 24
- Sambata:00 - 24
- Duminica00 - 24
