Cod produs: 170194
Magazin: Euroamanet & Exchange Non-Stop
Locatie: str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
785.00 Lei
Cumpara
| Sistem inchidere | Glisanta |
Caracteristici generale
| Stil | Casual |
| Sistem de operare compatibil | Android |
| Material curea/bratara | Silicon |
| Culoare curea/bratara | Negru |
| Culoare carcasa | Negru |
| Conectivitate | Bluethooth |
| Continut pachet | 1 x Smartwatch 1 x Manual 1 x Cablu USB type C |
| Brand compatibil | Universal |
| Model compatibil | Universal |
Specificatii tehnice
| Display | Digital |
| Tip display | AMOLED |
| Dimensiune display | 45 mm |
| Stil display | Rotund |
| Capacitate memorie RAM | 2 GB |
| Capacitate stocare | 32 GB |
| Tip baterie | Li - Ion |
| Capacitate baterie | 420 mAh |
| Autonomie | 24 h 36 h |
| Tip incarcare | Magnetic |
Functii
| Activitate monitorizata | Pasi Distanta parcursa Monitorizare ritm cardiac |
| Functii | GPS |
| Senzori | Lumina ambientala Giroscop Accelerometru |
| Tehnologie | Smart |
Euroamanet & Exchange Non-Stop
str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Telefon: 0770.902.066
Orar
- Luni:00 - 24
- Marti:00 - 24
- Miercuri:00 - 24
- Joi:00 - 24
- Vineri:00 - 24
- Sambata:00 - 24
- Duminica00 - 24


