Cod produs: 168564
Magazin: Euroamanet & Exchange Non-Stop
Locatie: str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Greutate: 1 Kg
Avans: 178 Lei
1775.00 Lei
Cumpara
| Brand | Certina |
|---|---|
| Geam | Safir |
| Diametru carcasă | 39.00 mm |
| Grosimea carcasă | 10.00 mm |
| Rezistent la apă | 100 de metri |
| Mecanism | Automatic |
| Tipul de carcasă | Oțel inoxidabil PVD |
| Forma carcasa | Rotundă |
| Culoare cadran | Alb |
| Latime curea | 19.00 mm |
Euroamanet & Exchange Non-Stop
str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Telefon: 0770.902.066
Orar
- Luni:00 - 24
- Marti:00 - 24
- Miercuri:00 - 24
- Joi:00 - 24
- Vineri:00 - 24
- Sambata:00 - 24
- Duminica00 - 24




