Laptop LENOVO IdeaPad 1, AMD Ryzen 5 5500U, 15.6", 8GB, SSD 512GB
Cod produs: 138255
Magazin: Euroamanet & Exchange Non-Stop
Locatie: str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
995.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Ecran
| Tip ecran | LED |
|---|---|
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Dimensiune ecran | 15.6 inch |
| Ecran Touch | Nu |
| Rata refresh | 60 Hz |
| Finisaj ecran | Antireflex |
| Format ecran | Full HD |
| Alte caracteristici display | TN, 220 niti |
Procesor
| Tip procesor | AMD Ryzen 5 |
|---|---|
| Producator procesor | AMD |
| Model procesor | 5500U |
| Numar nuclee | 6 |
| Frecventa procesor (GHz) | 2.1 |
| Frecventa maxima (GHz) | 4 |
| Cache (MB) | 8 |
| Tehnologie | 7 nm |
| Procesor grafic integrat | AMD Radeon Graphics |
Memorie RAM
| Capacitate RAM | 8 GB |
|---|---|
| Tip memorie | DDR4 |
| Frecventa (MHz) | 3200 |
| Memorie maxima | 16 GB |
| Sloturi de memorie | 1 |
| On board | 8 GB |
Unitate stocare
| Tip stocare | SSD |
|---|---|
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Tip SSD | M.2 PCIe NVMe 3.0 |
Placa video
| Producator chipset video | AMD |
|---|---|
| Tip placa video | Integrata |
| Procesor video | AMD Radeon Graphics |
Multimedia
| Difuzoare | Stereo, 1.5W x2 |
|---|---|
| Tehnologie audio | Dolby Audio |
| Microfon | Da |
| Unitate optica | Fara unitate optica |
| Webcam | HD 720p |
Comunicatii
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11 ac) |
|---|---|
| Bluetooth | v5.0 |
Euroamanet & Exchange Non-Stop
str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Telefon: 0770.902.066
Orar
- Luni:00 - 24
- Marti:00 - 24
- Miercuri:00 - 24
- Joi:00 - 24
- Vineri:00 - 24
- Sambata:00 - 24
- Duminica00 - 24




