Laptop Gaming ASUS TUF F17 FX707ZC4-HX097, Intel Core i5-12500H
Cod produs: 796
Magazin: Euroamanet & Exchange Nufarul Capat
Locatie: str. Nufarului nr. 82, Oradea
Telefon: 0772.279.014
Greutate: 1 Kg
Avans: 278 Lei
2775.00 Lei
Vandut
| Tip ecran | LED |
|---|---|
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Dimensiune ecran | 17.3 inch |
| Rata refresh | 144 Hz |
| Ecran Touch | Nu |
| Format ecran | Full HD |
| Finisaj ecran | Antireflex |
| Alte caracteristici display | 16:9, IPS, 250 nits, 960:1, Adaptive-Sync |
Procesor
| Tip procesor | Intel Core i5 |
|---|---|
| Producator procesor | Intel |
| Model procesor | 12500H |
| Generatie | 12 |
| Numar nuclee | 12 |
| Frecventa procesor (GHz) | 2.5 |
| Frecventa maxima (GHz) | 4.5 |
| Cache (MB) | 24 |
| Tehnologie | 10 nm |
| Procesor grafic integrat | Intel Iris Xe |
Memorie RAM
| Capacitate RAM | 16 GB |
|---|---|
| Tip memorie | DDR4 |
| Frecventa (MHz) | 2933 |
| Memorie maxima | 32 GB |
| Sloturi de memorie | 2 |
| Slot 1 | 8 GB |
| Slot 2 | 8 GB |
Unitate stocare
| Tip stocare | SSD |
|---|---|
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Tip SSD | M.2 PCIe NVMe 3.0 |
Placa video
| Producator chipset video | NVIDIA |
|---|---|
| Tip placa video | Dedicata |
| Procesor video | GeForce RTX 3050 |
| Memorie video | 4 GB |
| Tip memorie | GDDR6 |
| Suport DirectX | 12 |
| Avantaje | 1790MHz* at 95W (1740MHz Boost Clock+50MHz OC, 80W+15W Dynamic Boost) |
Multimedia
| Difuzoare | Stereo |
|---|---|
| Tehnologie audio | DTS |
| Microfon | Da |
| Unitate optica | Fara unitate optica |
| Webcam | HD 720p |
Comunicatii
| Ethernet | 10/100/1000 |
|---|---|
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11 ax) |
| Bluetooth | v5.2 |
| HDMI | 1 |
|---|---|
| USB 3.2 Type A Gen 1 | 2 |
| USB 3.2 Type C Gen 2 | 1 |
| RJ-45 | 1 |
| Thunderbolt | 1x Thunderbolt™ 4 support DisplayPort™ |
| Iesire audio | 1 port combinat casti/microfon |
Alimentare
| Baterie | Li-Ion |
|---|---|
| Numar celule | 3 (56WHrs) |
Software
| Sistem operare | Free DOS |
|---|
Informatii suplimentare
| Tastatura iluminata | Da |
|---|---|
| Tastatura numerica | Da |
| Continut pachet | Laptop, Incarcator, Documentatie |
| Securitate | Kensington Lock; Firmware TPM |
| Facilitati | TouchPad care accepta gesturi de atingeri multiple, Iluminare RGB 1-Zone |
Altele
| Greutate (Kg) | 2.6 |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 39.5 x 26.4 x 2.29-2.54 |
Euroamanet & Exchange Nufarul Capat
str. Nufarului nr. 82, Oradea
Telefon: 0772.279.014
Telefon: 0772.279.014
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21