Cod produs: 164105
Magazin: Euroamanet & Exchange Non-Stop
Locatie: str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
585.00 Lei
Vandut
Specificatii
Caracteristici generale
| Diagonala display | 101 cm |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie display | LED |
| Tehnologie speciala | LED Direct Back Light |
| Claritate imagine | Full HD |
| Culoare | Negru |
| Interfata | CI+ slot |
Smart TV
| Sistem de operare | Linux |
| Aplicatii Video Streaming | Amazon Prime |
| Mirroring | Android |
Caracteristici video
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Rata de refresh | 60 Hz |
| Tuner digital integrat | DVB-C |
Caracteristici audio
| Tehnologii audio | Dolby Digital Plus |
| Sistem audio | 2 |
| Putere difuzoare integrate | 16 W |
Consum energie
| Consum energie electrica | 36 W |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 36 kWh |
| Clasa eficienta energetica | Clasa E |
Dimensiuni
| Dimensiune cu stand | 905.3 x 222 x 556.5 mm |
| Dimensiune fara stand | 905.3 x 74.6 x 514.8 mm |
| Greutate cu stand | 5.2 Kg |
Accesorii
| Continut pachet | Telecomanda |
Sistem montare pe perete
| Compatibilitate VESA | 200 x 200 |
Euroamanet & Exchange Non-Stop
str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Telefon: 0770.902.066
Orar
- Luni:00 - 24
- Marti:00 - 24
- Miercuri:00 - 24
- Joi:00 - 24
- Vineri:00 - 24
- Sambata:00 - 24
- Duminica00 - 24