Televizor Samsung 55AU8072, 138 cm, Smart, 4K Ultra HD, LED, Clasa G
Samsung
Disponibilitate:
in stoc
Cod produs: 169978
Magazin: Euroamanet & Exchange Non-Stop
Locatie: str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Greutate: 1 Kg
Avans: 120 Lei
1195.00 Lei
Cumpara
| Diagonala display | 138 cm |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie display | LED |
| Tehnologie speciala | HDR |
| Claritate imagine | 4K |
| An aparitie | 2021 |
| Culoare | Negru |
| Interfata | 2 x USB 1 x RJ-45 3 x HDMI 1 x S/PDIF CI+ slot |
Smart TV
| Sistem de operare | Tizen |
| Aplicatii Video Streaming | YouTube Netflix HBO Go |
| Caracteristici cheie | Asistent vocal inteligent Screen Mirroring |
| Mirroring | iOS Android |
| Asistent vocal inteligent | Bixby |
| Tip procesor | Crystal Processor 4K |
| Versiune Bluetooth | 4.2 |
Caracteristici video
| Rezolutie | 3840 x 2160 |
| Tip tehnologie HDR | HDR 10 HDR 10+ HLG |
| Tehnologii imagine | UHD Dimming Natural Mode Support Dynamic Crystal Color Mega Contrast Film Mode |
| Functii gaming | ALLM (Auto Low Latency Mode) HGiG |
| Rata de refresh | 50 Hz |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-S2 DVB-T2 |
Caracteristici audio
| Tehnologii audio | Dolby Digital Plus Multiroom Link Audio Pre-selection Descriptor Adaptive Sound / Q-Symphony / Bluetooth Audio |
| Sistem audio | 2 |
| Putere difuzoare integrate | 20 W |
| Subwoofer integrat | Nu |
Conectivitate
| Conectivitate wireless | Bluetooth Wi-Fi |
| Standard Wi-Fi | 802.11 ac |
Consum energie
| Consum energie electrica / 1000 ore | 103 kWh |
| Consum energie electrica in modul HDR/ 1000 ore | 125 kWh |
| Putere consumata in stand-by | 0.5 W |
| Clasa eficienta energetica | Clasa G |
Dimensiuni
| Dimensiune cu stand | 1232.1 x 226.6 x 748.8 mm |
| Dimensiune fara stand | 1232.1 x 25.7 x 708.8 mm |
| Greutate cu stand | 16.2 Kg |
| Greutate fara stand | 15.5 Kg |
| Dimensiune cutie | 1399 x 148 x 846 mm |
| Greutate cutie | 22.5 Kg |
Accesorii
| Continut pachet | Cablu alimentare Telecomanda Manual utilizare |
Sistem montare pe perete
| Compatibilitate VESA | 200 x 200 |
Euroamanet & Exchange Non-Stop
str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Telefon: 0770.902.066
Orar
- Luni:00 - 24
- Marti:00 - 24
- Miercuri:00 - 24
- Joi:00 - 24
- Vineri:00 - 24
- Sambata:00 - 24
- Duminica00 - 24
