Cod produs: 36987
Magazin: Euroamanet & Exchange Iosia
Locatie: Calea Cazaban nr.55 bl Pc 2, Oradea
Telefon: 0770.902.454
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
315.00 Lei
Vandut
Specificatii
Caracteristici generale
| Diagonala display | 80 cm |
| Tip TV | Non Smart TV |
| Tehnologie display | LED |
| Claritate imagine | HD |
| Culoare | Negru |
| Interfata | 1 x USB 2 x HDMI 1 x D-sub 15 pin CI+ slot |
Caracteristici video
| Rezolutie | 1366 x 768 |
| Rata de refresh | 50 Hz |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-T |
Caracteristici audio
| Sistem audio | 2 |
| Putere difuzoare integrate | 16 W |
| Subwoofer integrat | Nu |
Consum energie
| Consum energie electrica / 1000 ore | 30 kWh |
| Putere consumata in stand-by | 0.5 W |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa F |
Dimensiuni
| Dimensiune cu stand | 181 x 729 x 469 mm |
| Dimensiune fara stand | 76 x 729 x 429 mm |
| Greutate cu stand | 5.6 Kg |
| Greutate fara stand | 4.6 Kg |
| Dimensiune cutie | 130 x 785 x 490 mm |
| Greutate cutie | 5.4 Kg |
Accesorii
| Continut pachet | Baterii Cablu alimentare Telecomanda |
Euroamanet & Exchange Iosia
Calea Cazaban nr.55 bl Pc 2, Oradea
Telefon: 0770.902.454
Telefon: 0770.902.454
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21