Cod produs: 38618
Magazin: Euroamanet & Exchange Decebal
Locatie: str. Decebal nr. 12, Oradea
Telefon: 0799.876.206
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
795.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Diagonala display | 108 cm |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie display | LED |
| Tehnologie speciala | HDR |
| Claritate imagine | Full HD |
| An aparitie | 2018 |
| Culoare | Negru |
| Interfata | 1 x USB 2 x HDMI CI+ slot 1 x AV 2 x RF |
Smart TV
| Sistem de operare | webOS |
| Aplicatii Video Streaming | Netflix HBO Go |
| Caracteristici cheie | Screen Mirroring |
| Mirroring | Android |
| Tip procesor | Quad core |
| Versiune Bluetooth | 4.2 |
Caracteristici video
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Tip tehnologie HDR | HDR 10 |
| Tehnologii imagine | Color Master Engine |
| Rata de refresh | 1000 Hz |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
Caracteristici audio
| Tehnologii audio | Dolby Digital |
| Sistem audio | 2 |
| Putere difuzoare integrate | 10 W |
| Subwoofer integrat | Nu |
Conectivitate
| Conectivitate wireless | Bluetooth Wi-Fi |
| Standard Wi-Fi | 802.11 ac |
Euroamanet & Exchange Decebal
str. Decebal nr. 12, Oradea
Telefon: 0799.876.206
Telefon: 0799.876.206
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21



