Televizor LED 125 cm LG 49UK6300 4K Ultra HD Smart TV, Clasa A
Cod produs: 81164
Magazin: Euroamanet & Exchange Transilvaniei
Locatie: str. Transilvaniei nr. 33, Oradea
Telefon: 0752.516.127
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
795.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Diagonala display | 125 cm |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie display | LED |
| Tehnologie speciala | HDR |
| Claritate imagine | 4K |
| Culoare | Negru |
| Interfata | 2 x USB 1 x RJ-45 3 x HDMI 1 x Component input 1 x S/PDIF 1 x Composite In CI+ slot 2 x RF |
Smart TV
| Sistem de operare | webOS |
| Caracteristici cheie | Asistent vocal inteligent Inregistrare USB |
| Asistent vocal inteligent | Alexa built in Google assistant built in |
| Tip procesor | Quad core |
| Versiune Bluetooth | 4.2 |
Caracteristici video
| Rezolutie | 3840 x 2160 |
| Tip tehnologie HDR | HDR 10+ HLG |
| Tehnologii imagine | Colour Enhancer |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-S2 DVB-T2 |
Caracteristici audio
| Tehnologii audio | Ultra Surround DTS Decoder |
| Sistem audio | 2 |
| Putere difuzoare integrate | 20 W |
| Subwoofer integrat | Nu |
Conectivitate
| Conectivitate wireless | Bluetooth Wi-Fi |
| Standard Wi-Fi | 802.11 ac |
Consum energie
| Consum energie electrica | 85 W |
| Putere consumata in stand-by | 0.5 W |
| Consum anual energie | 118 kWh |
Dimensiuni
| Dimensiune fara stand | 1110 x 81 x 650 mm |
Euroamanet & Exchange Transilvaniei
str. Transilvaniei nr. 33, Oradea
Telefon: 0752.516.127
Telefon: 0752.516.127
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21



