Cod produs: 8867
Magazin: Euroamanet & Exchange Nufarul Capat
Locatie: str. Nufarului nr. 82, Oradea
Telefon: 0772.279.014
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
455.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Diagonala display | 81 cm |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie display | LED |
| Claritate imagine | HD |
| Culoare | Negru |
| Interfata | 1 x USB 1 x RJ-45 2 x HDMI 1 x RF 1 x HDCP 2.2 |
Smart TV
| Aplicatii Video Streaming | Netflix Amazon Prime |
| Asistent vocal inteligent | Google assistant ready |
Caracteristici video
| Rezolutie | 1366 x 768 |
Caracteristici audio
| Sistem audio | 2 |
| Putere difuzoare integrate | 6 W |
Conectivitate
| Conectivitate wireless | Wi-Fi |
Consum energie
| Consum energie electrica | 45 W |
| Clasa eficienta energetica | Clasa E |
Accesorii
| Continut pachet | Telecomanda |
Euroamanet & Exchange Nufarul Capat
str. Nufarului nr. 82, Oradea
Telefon: 0772.279.014
Telefon: 0772.279.014
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21

