Cod produs: 20017
Magazin: Euroamanet & Exchange Gara
Locatie: str. Republicii nr. 87, Oradea
Telefon: 0771.163.206
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
335.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Conectivitate | Fara SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Versiune sistem operare | Android U |
| Tehnologie | Bluetooth |
| Incarcator inclus | Da |
| Functii | Dolby atmos |
| Continut pachet | 1 x Tableta |
| Culoare | Gri |
| Grosime | 8.8 mm |
| Greutate | 373 g |
Procesor
| Producator procesor | MediaTek |
| Model procesor | MediaTek Helio G85 |
| Frecventa | 2 GHz |
Afisare
| Tehnologie display | LCD LED |
| Diagonala display | 8.7 inch |
| Rezolutie | 800 x 1340 |
| Numar culori | 1 miliard |
Memorie
| Capacitate memorie | 4 GB |
Stocare
| Capacitate stocare | 64 GB |
Conectivitate
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Wireless | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Porturi | Jack 3.5 mm 1 x USB-C |
Acumulator
| Capacitate acumulator | 6650 mAh |
| Autonomie baterie | 25.2 h |
Multimedia
| Rezolutie camera principala | 8 Mpx |
| Rezolutie camera frontala | 5 Mpx |
Euroamanet & Exchange Gara
str. Republicii nr. 87, Oradea
Telefon: 0771.163.206
Telefon: 0771.163.206
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21



