Cod produs: 80422
Magazin: Euroamanet & Exchange Primariei
Locatie: str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
295.00 Lei
Cumpara
Caracteristici generale
| Conectivitate | Cu SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Tehnologie | 4G 3G |
| Dual Sim | Nu |
Afisare
| Tehnologie display | IPS |
| Rezolutie | 1280 x 800 |
Memorie
| Tip memorie | DDR3 |
| Capacitate memorie | 3 GB |
Stocare
| Capacitate stocare | 32 GB |
| Tip slot memorie | Micro SD |
| Capacitate maxima card de memorie | 128 GB |
Conectivitate
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Wireless | 802.11 a/b/g/n/ac |
Acumulator
| Baterie detasabila | Nu |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
Euroamanet & Exchange Primariei
str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Telefon: 0770.901.180
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica10- 21




