Tableta Samsung Galaxy Tab S10 Lite 10.9", 6GB RAM, 128GB, Wifi, GRAY
Cod produs: 14010
Magazin: Euroamanet & Exchange Lotus
Locatie: str. Nufarului nr. 31, Oradea
Telefon: 0738.752.533
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
895.00 Lei
Cumpara
Caracteristici generale
| Line-up | Galaxy Tab S |
Caracteristici generale
| Conectivitate | Fara SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Versiune sistem operare | Android 15 |
| Tehnologie | Bluetooth Wi-Fi GPS GLONASS Galileo |
| Incarcator inclus | Nu |
| Clasa eficienta energetica | Clasa F |
| Senzori | Compas Giroscop Accelerometru |
| Continut pachet | Tableta S Pen |
| Culoare | Gri |
| Inaltime | 165.8 mm |
| Latime | 254.3 mm |
| Grosime | 6.6 mm |
| Greutate | 524 g |
| Material | Aluminiu |
Procesor
| Producator procesor | Samsung |
| Model procesor | Exynos 1380 |
| Frecventa | 2.4 GHz 2 GHz |
Afisare
| Tehnologie display | TFT |
| Diagonala display | 10.9 inch |
| Rezolutie | 2112 x 1320 |
| Numar culori | 16 milioane |
Memorie
| Capacitate memorie | 6 GB |
Stocare
| Capacitate stocare | 128 GB |
| Tip slot memorie | MicroSD |
| Capacitate maxima card de memorie | 2 TB |
Conectivitate
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Porturi | USB Type-C |
Acumulator
| Baterie detasabila | Nu |
| Capacitate acumulator | 8000 mAh |
| Autonomie baterie | 16 h |
Multimedia
| Rezolutie camera principala | 8 Mpx |
| Rezolutie camera frontala | 5 Mpx |
| Redare video | MP4, M4V, 3GP, 3G2, AVI, FLV, MKV, WEBM |
| Redare audio | MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA |
Euroamanet & Exchange Lotus
str. Nufarului nr. 31, Oradea
Telefon: 0738.752.533
Telefon: 0738.752.533
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21




