Cod produs: 80303
Magazin: Euroamanet & Exchange Primariei
Locatie: str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
335.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Conectivitate | Fara SIM |
| Sistem de operare | Android |
Procesor
| Model procesor | SDM 429 |
| Numar nuclee | 4 |
| Frecventa | 2 GHz |
Afisare
| Tehnologie display | TFT |
Memorie
| Capacitate memorie | 4 GB |
Stocare
| Capacitate stocare | 32 GB |
Conectivitate
| Versiune Bluetooth | 4.2 |
| Wireless | Wi-Fi Direct Wi-Fi a/b/g/n 2.4GHz/5GHz |
Acumulator
| Capacitate acumulator | 6100 mAh |
Multimedia
| Rezolutie camera principala | 8 Mpx |
| Rezolutie camera frontala | 2 Mpx |
| Redare video | FHD @60fps |
Euroamanet & Exchange Primariei
str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Telefon: 0770.901.180
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica10- 21



