Tableta Apple iPad Air 11, M3, 128GB, Wi-Fi, Blue
Apple
Disponibilitate:
in stoc
Cod produs: 83303
Magazin: Euroamanet & Exchange Primariei
Locatie: str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Greutate: 1 Kg
Avans: 220 Lei
2194.98 Lei
2195.00 Lei
Cumpara
Caracteristici generale
| Conectivitate | Fara SIM |
| Sistem de operare | iPadOS |
| Versiune sistem operare | iPadOS 18 |
| Tehnologie | Bluetooth Wi-Fi |
| Incarcator inclus | Nu |
| Senzori | Barometru Lumina ambientala Touch ID Accelerometru Giroscop 3 axe |
| Functii | Apple Pay Microfon dublu Stereo |
| Culoare | Albastru |
| Inaltime | 247.6 mm |
| Latime | 178.5 mm |
| Grosime | 6.1 mm |
| Greutate | 460 g |
| Material | Aluminiu |
Euroamanet & Exchange Primariei
str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Telefon: 0770.901.180
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica10- 21



