Aparat de aer conditionat portabil VORTEX 9000BTu VAP-A0918LA
Cod produs: 7790
Magazin: Euroamanet & Exchange Lotus
Locatie: str. Nufarului nr. 31, Oradea
Telefon: 0738.752.533
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
785.00 Lei
Vandut
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip produs | Portabil |
| Utilizat pentru | Casa |
| Suprafata de montare | Podea |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 20 m² |
| Capacitate generala | 9000 BTU |
| Capacitate de racire | 9000 BTU |
| Capacitate de incalzire | 9000 BTU |
| Kit instalare inclus | Nu |
Eficienta energetica
| Eficienta energetica racire | A |
| Eficienta energetica incalzire | A |
| Coeficient randament la racire EER | 2.6 |
| Coeficient randament la incalzire COP | 3 |
Specificatii tehnice
| Consum nominal la racire | 1000 W |
| Consum nominal la incalzire | 870 W |
| Capacitate nominala la racire | 2600 W |
| Capacitate nominala la incalzire | 2600 W |
| Agent de racire | R410a |
Unitate interna
| Dezumidificare (l/h) | 1 |
| Debit de aer unitate interna | 410 m³/h |
| Nivel de zgomot unitate interna | 62 dB |
| Culoare unitate interna | Alb-Negru |
| Lungime unitate interna | 40 cm |
| Latime unitate interna | 48 cm |
| Inaltime unitate interna | 79.5 cm |
| Greutate unitate interna | 30 Kg |
Functii
| Tehnologie Wi-Fi | Nu |
Euroamanet & Exchange Lotus
str. Nufarului nr. 31, Oradea
Telefon: 0738.752.533
Telefon: 0738.752.533
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21