Cod produs: 14344
Magazin: Euroamanet & Exchange Lotus
Locatie: str. Nufarului nr. 31, Oradea
Telefon: 0738.752.533
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
885.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici Generale
| Tip produs | Aspirator robot |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip aspirare | Uscata Cu spalare |
| Tip suprafata | Covoare Podele Podele dure |
| Adancime | 355 mm |
| Latime | 355 mm |
| Inaltime | 98 mm |
| Greutate | 4 Kg |
| Culoare | Alb |
Specificatii tehnice
| Putere | 850 W 65 W |
| Autonomie acumulator | 180 min |
| Nivel zgomot | 78 dB |
| Capacitate colectare | 0.17 l 0.25 l |
Filtrare & Accesorii
| Tip sac | Sintetic |
Euroamanet & Exchange Lotus
str. Nufarului nr. 31, Oradea
Telefon: 0738.752.533
Telefon: 0738.752.533
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21




