Cuptor cu microunde Samsung ME 83 X, 800 W, 23 l, Negru/Argintiu
Cod produs: 169496
Magazin: Euroamanet & Exchange Non-Stop
Locatie: str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
335.00 Lei
Cumpara
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Modalitati gatire | Microunde |
| Programe predefinite | Dezghetare Incalzire Peste Pizza Paste Bauturi |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Deschidere usa | Stanga |
| Capacitate | 23 l |
| Material interior | Ceramica |
| Functii | Temporizator Blocare acces copii Elimina mirosurile neplacute Semnal sonor la finalizarea programului Afisare ceas Mod Eco Auto cook |
| Continut pachet | 1 x Cuptor cu microunde |
| Culoare | Negru Argintiu |
Specificatii tehnice
| Putere | 800 W |
| Trepte putere | 6 |
| Consum energie electrica | 1.15 kW |
Dimensiuni
| Latime | 48.9 cm |
| Adancime | 37.4 cm |
| Inaltime | 27.5 cm |
| Greutate | 12 Kg |
| Diametru platou rotativ | 28.8 cm |
Euroamanet & Exchange Non-Stop
str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Telefon: 0770.902.066
Orar
- Luni:00 - 24
- Marti:00 - 24
- Miercuri:00 - 24
- Joi:00 - 24
- Vineri:00 - 24
- Sambata:00 - 24
- Duminica00 - 24
