Cod produs: 80643
Magazin: Euroamanet & Exchange Primariei
Locatie: str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
145.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici Generale
| Tip produs | Aspirator cu sac |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Material tub | Plastic |
| Performanta curatarii covoarelor | Clasa C |
| Performanta curatarii suprafetelor dure | Clasa A |
| Emisii de praf | Clasa B |
| Greutate | 4.8 Kg |
| Culoare | Alb Albastru |
Specificatii tehnice
| Putere | 700 W |
| Nivel zgomot | 75 dB |
| Capacitate colectare | 1.5 l |
| Lungime cablu | 4.5 m |
Filtrare & Accesorii
| Tip sac | Textil |
| Filtru evacuare | HEPA |
Euroamanet & Exchange Primariei
str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Telefon: 0770.901.180
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica10- 21



