Cod produs: 208
Magazin: Euroamanet & Exchange Nufarul Capat
Locatie: str. Nufarului nr. 82, Oradea
Telefon: 0772.279.014
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
895.00 Lei
Vandut
| Sistem de bacșișuri | 5.1 |
| Putere RMS | 505 W |
| Banda de frecventa | 33 - 20000 Hz |
| Putere PMPO | 1000 W |
| Sateliti | 5 |
| Putere satelit RMS | 69 W 248 W |
| Amplificare | Integrata |
| Distorsiuni | 93,5 dB |
| Subwoofer | 188 W |
| Impedanta | 8 Ω |
| Telecomanda | Da |
| Altele | Dolby Pro Logic II Amplificator: Ultra-linear, de mare putere analogic Decodoare: Dolby Digital, DTS, si DTS, 96/24 soundtracks Digital Sound Touch Format digital: Dolby Digital, DTS 96/24 , PCM Intrari: Optice digital DVD sau CD playere, PlayStation2/ Xbox/ Digital coaxial pentru DVD sau CD playere sau pentru placa sunet PC Telecomanda + baterii |
| Dimensiune sateliti (W x D x H mm) | 95 x 190 x 120 |
| Dimensiune subwoofer (L x A x H mm) | 330 x 337 x 460 |
Euroamanet & Exchange Nufarul Capat
str. Nufarului nr. 82, Oradea
Telefon: 0772.279.014
Telefon: 0772.279.014
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21